Çocuk oyuncuları sinema filmlerine sunuyoruz!

Çocuk oyuncuları sinema filmlerine sunuyoruz!

Çocuk oyuncu başvuru formu üzerinden kadromuza dahil olmak isteyen birçok kişiyi dizilere ve sinema filmlerine kattık! Bu noktada ise çıtamızdan ödün vermediğimiz gibi, Türkiye standartlarında ise en çok aranan ajans konumunda yer almaktayız. Her geçen gün daha fazla ileriye giden ve kadrosunda yer alan isimlere istihdam ortamları kuran firmamız, çıtasını hep bir seviye üstte tutmayı amaçlamakta ve sizleri önemli projelere dahil etmektedir.

Bu noktada ise küçük oyuncu olarak hemen siz de kendi çocuklarınızı ajansımıza kayıt ettirebilirsiniz. Sizlere bu alanda hizmetler sunacak ajansımız, aynı zamanda ise reklam filmlerine de sunum yapmakta ve maksimum 2 gün süren setler üzerinden ise dolgun paralar kazanmanıza yardımcı olmaktadır. Bu tip bir çalışma algısını sizlere aktarmayı ihmal etmeyen ve kıstasını çok daha üst pozisyonlar da tutan firmamız, yapılan çalışmalara istinaden çocuk oyuncu başvuru formu konusunda kolaylıkları siz değerli kitlelere aktarmaktan da geri kalmamaktadır.

Her yaş grubu oyuncuya departmanlarımız hizmet veriyor!

Her yaş grubu oyuncu için departman açan ajansımız, böylelikle küçük oyuncu, orta yaş oyuncu, genç oyuncu, ileri yaş oyuncu gibi farklı klasmanlarda projelere sunumlar gerçekleştirmektedir. Kadromuzda yer alan isimlerin %70’ini bu yıl projelere dahil ettiğimiz gibi, yapılan çalışmalara istinaden çok daha fazla öne çıkmanızı ve aynı zamanda kendinizi ispatlamanıza da yardımcı olmaktayız. Bu denli bir çalışma ile öne çıkmak ve aynı zamanda Türkiye’de hit kazanmış dizi / filmlerin kadrosunda yer almak ister misiniz?

Kalitesinden ödün vermeyen ajansımız, yapmış olduğu bu çalışmalar sayesinde de pek çok oyuncu adayı tarafından lider bir konumda yer almaktadır. Böylelikle önem arz eden dizi ve filmlere oyuncu sunumu yapan ajansımıza doğrudan katılım gerçekleştirebilirsiniz. Çocuk oyuncu başvuru formunu indiren ve tarafımıza doldurarak ulaştıran tüm adayları ajansımıza davet ediyor, daha sonrasında ise profesyonel fotoğraflarını çekip projelere sunuyoruz. Artık küçük oyuncuları kabul eden bir ajans ile çalışmak mümkün!