Oyuncu olmak istiyorum diyenlerden misiniz?

Oyuncu olmak istiyorum diyenlerden misiniz?

Oyuncu olmak istiyorum başvuru adı altında birçok aday, taleplerini bizlere iletmekte ve doğrudan kadromuza katılım haklarını araştırmaktadır. bu hususta kendisini geliştiren ve Türkiye’nin tartışmasız en donanımlı firması olarak görülen casting ajansımız, sizleri reklam, sinema ve dizi projelerine dahil edebilmek açısından emin adımlar atmayı ihmal etmemektedir. Sizler de ajansımıza doğrudan katılımları gerçekleştirmek ve firmamızın bir parçası olabilmek adına bizlerle iletişim kurmayı ihmal etmeyin.

Birçok oyuncu adayı tarafından tercih edilen firmamız, yapılan bu çalışmalar ile beraber oyuncu olmak istiyorum başvuru formu üzerinden sizlere üstün bir hizmet prensibi yaratmayı ihmal etmemiştir. Yapılan bu çalışmalara istinaden kaliteli bir ajansın kadrosunda yer alabileceğiniz gibi, aynı zamanda da kendinizi ispatlayabileceğiniz projelerde yer alabilme olanakları sunmaktan geri kalmıyoruz. Böylesi bir hizmet potansiyelini ele almak, oyuncu olmak istiyorum başvurularını tarafımıza iletmek için altın fırsatı tarafınıza sunmaktan geri kalmadık.

Oyunculuk yapmak için önünüzde engel yok!

Oyuncu olmak istiyorum başvuru formu üzerinden kadromuza başvurular yapmak oldukça basit! Yeni oyuncu adayları arayışlarını sürdüren ve sizlere istihdam ortamları yaratan firmamız, yapılan bu çalışmalar ile beraber Türkiye’de marka değerini çok daha fazla öncü bir noktaya çekmiştir. Böylesi bir çalışma ile beraber kendinizi ispatlayabilecek ve önemli projelerin aranan yıldızı olma fırsatlarına da direkt olarak erişebileceksiniz.

Her yıl kadrosundan önemli isimleri TV ve sinema sektörüne kazandıran ajansımız, bu öncü çalışma faaliyetlerinden faydalanabilmeniz konusunda da önemli bir yol kat etmeyi ihmal etmemektedir. Alanında lider olan firmamızın bir parçası olmak ve oyuncu olmak istiyorum başvurularını bizlerle buluşturmak adına mail adresimize transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Maile başvuru formunun yanı sıra birkaç farklı açıdan çekilmiş fotoğrafları da ulaştırmalı, bu sayede başvuruları tamamen daha üstün bir alana taşıma fırsatlarına sahip olabilirsiniz. Oyuncu olmak istiyorum başvuru formu taleplerini en hızlı şekilde sizlere sunmayı ihmal etmemekteyiz.