Reklam ve dizi ajanslarına 2017 kayıt dönemi!

Reklam ve dizi ajanslarına 2017 kayıt dönemi!

Türkiye’nin en iyi reklam ve dizi ajansları olarak ün edinmiş olan casting firmamız, 2017 yılı itibariyle yeni yüzlerin sektör de yer almasına imkanlar tanıyor. Günden güne daha fazla kişi tarafından ortak tercih olarak gösterilen ve köklü projelerde yıldızlaşma imkanları tanıyan firmamız, sizlerin önünü açabilmek ve tanınan bir isim olmanızı sağlamak bakımından çalışmalarına devam etmektedir. Bu alanda popülerlik edinen ajansımız, sizlere yeni nesil projelerde ana cast olarak yer alma fırsatları vermektedir.

Hemen siz de oyuncu kayıt bölümünde yer alan başvuru formlarını indirebilir, daha sonrasında ise çeşitli projelerde rol alan bir yıldız olma şanslarına doğrudan erişebilirsiniz. Bu alanda elde etmiş olduğumuz muhteşem başarı ile beraber artık tanınan bir isim olma yolunda bizlerin parçası olma avantajlarına erişebileceksiniz. Star olma yolunda ilerleyen yıldızları bulabilmek ve sunumları bu alanda sağlamak adına çalışan firmamız, reklam ve dizi ajansları olarak çıtasını hep bir kademe üste taşıyor!

Ajansımıza bir tıkla kayıt yaptırın!

Oyuncu kayıt bölümünde yer alan başvuru formu ile beraber katılımlarınızı sağlamak ve öne çıkan bir yıldız olmak çok kolay! Elde edilen bu muhteşem hizmetleri sizlere sunan firmamız, alanında da lider bir hizmetin kapılarını aralama konusunda çalışmalarına devam etmektedir. Türkiye’de marka değeri elde eden ajansımız, dizilere, reklam filmlerine ve beyaz perdeye oyuncuları sunma noktasında çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu sayede ana cast olarak projelerde rol almak ve halk tarafından tanınan bir oyuncu olabilme konusunda önünüzde herhangi bir engel kalmamaktadır.

Tercihinizi bu alanda yapmak, reklam ve dizi ajansları kadrosunda yer alan bir isim olabilmek açısından hemen bir başvuru süreci başlatmaktan geri kalmayın. Türkiye’de köklü bir ajans firması konumunda yer alan casting direktörlerimiz, sizlere en uygun projeleri seçebilme, sunumlarınızı ise bu alanda değerlendirme olanakları sağlayabilmek adına üstün bir hizmet politikası çiziyor. Hemen oyuncu kayıt imkanlarından faydalanın ve farkı hissedin!