TV yıldızı olmak bir tık uzağınızda!

TV yıldızı olmak bir tık uzağınızda!

Televizyon ajansları olarak sizleri TV filmleri, diziler ve reklam projelerine sunuyoruz. Bugüne kadar yüzlerce oyuncuya ön ayak olmayı başarmış firmamız, yapılan çalışmalar ile beraber her daim öne çıkmanızı sağlıyor ve Türkiye’de tanınan bir oyuncu olmanıza yardımcı oluyor. Böylelikle artık tecrübeli veya tecrübesiz adayların tamamına sağlanan istihdam ile beraber ön planda yer alan bir isim olabilmek fazlası ile söz konusu!

Markasını sürdüren ve yapılan çalışmalar ile beraber Türkiye’nin pek çok ilinde şubeler açan firmamız, İzmir ajansları konumunda ise üstün bir hizmet avantajını ele alma şansları vermektedir. Bu tip bir hizmeti direkt olarak değerlendirme fırsatları sunduğumuz gibi, hizmetlerin tamamını değerlendirebilmeniz bakımından da ön plana çıkan bir avantajı aktarmaktadır. Artık birçok projede kendinizi gösterebilecek, aynı zamanda ise televizyon ajansları bünyesinde yer alan bir isim olmanıza yardımcı olacağız. Başvurunuzu hemen iletin, siz de projelerde kendinizi gösterme olanaklarına sahip olun.

Türkiye’nin en donanımlı ajansı kapılarını açtı!

Türkiye’de en donanımlı ajans konumunda yer alan firmamız, İzmir ajansları şubesiyle beraber sizlerin hizmetinde! Hemen kayıtlarınızı tamamlayabilir, birçok önemli projede ise kendinizi deneme fırsatlarına ulaşabilirsiniz. Yapılan bu çalışmalar ile beraber pek çok kişi tarafından taktir edilen ve önemli yapımcıların kanallara sunduğu projelere oyuncu desteği sağlayan firmamız, 20 yılı aşkın süredir bu sektörde yer almaktadır.

Edinilen bu muhteşem tecrübe ile beraber pek çok oyuncu adayının marka olmasına yardımcı oluyoruz! doğrudan bizimle iletişime geçebilir, bu sayede televizyon ajansları bünyesinde yer alan bir isim olma fırsatlarına doğrudan ulaşabilirsiniz. Her geçen gün daha iyiye giden ajansımız, yapılan bu çalışmalar ile beraber yeni yüzleri kendi bünyesine katmayı amaçlamaktadır. Tercihinizi bizlerden yana kullanın, böylelikle ajansımızın kadrolu oyuncusu olma şanslarına erişin. Artık İzmir ajansları olarak farklı şubeler üzerinden de sizleri öne çıkartmak ve kaliteli bir zemin hazırlamak açısından buradayız!