Yeni dizilere oyuncu arıyoruz!

Yeni dizilere oyuncu arıyoruz!

Yeni diziler için oyuncu aranıyor ilanını paylaştığımız günden bu yana birçok oyuncu tarafından tercih edilen firmamız, kısa süre içerisinde yapılan tüm başvurulara dönüş yapmıştır. Bu sayede kadromuzda yer almak ve aynı zamanda kendinizi ispat etme fırsatları veren firmamız, her geçen gün daha iyiye gidebileceğiniz bir zemin hazırlamaktan da geri kalmıyor. Marka değerini çok daha üst pozisyonlar da tutan ve sizlere önem arz eden bir altyapı oluşturan firmamıza hemen katılım gerçekleştirmek ister misiniz?

Bu sayede artık Türkiyenin en büyük cast ajansı kadrosuna dahil olabileceğiniz gibi, aynı zamanda ise kendinizi ispat etme ve kalitesinden ödün vermeyen bir çalışma anlayışına ulaşabilme şanslarını sıralıyoruz. Türkiye standartlarında birçok oyuncu adayına çeşitli dizilerde yer alma şansı vermiş olan ajansımız, 2017 yılı itibariyle İçerde, Bu Şehir Arkandan Gelecek, Vatanım Sensin, Lise Devriyesi gibi diziler için oyuncu tedariklerini üstlenmiştir. Yeni diziler için oyuncu aranıyor, hemen siz de başvurunuzu yapın!

2017 yılında 30 oyuncumuzu dizilere dahil ettik!

2017 yılı itibariyle 30 oyuncusunu ana cast olarak dizi projelerine dahil eden ve tanınan bir oyuncu adayı olma fırsatları tanıyan firmamız, yapılan bu çalışmalar ile Türkiye’de marka değeri üstlenmiştir. Kalitesiyle pek çok kişi tarafından tercih edilen ajansımız, aynı zamanda ise Türkiyenin en büyük cast ajansı konumunda yer almaktadır. Siz de hemen ajansımıza başvurularınızı yapın, doğrudan kadromuzda yer alabilen bir isim olmanın keyfini sürün.

Bugüne kadar pek çok oyuncu adayı tarafından tercih edilen ve aynı zamanda yeni diziler için oyuncu aranıyor bölümünden sizleri ön plana çıkartan firmamız, bu sayede de kitlelere istinaden tanınan bir oyuncu olabilmenizi sağlamaktadır. Çeşitli ajanslar ile çalışan oyuncu adayları, en çok yakındığı problemler içerisinde de istenilen işlerin sağlanmasından kasıt olarak bizleri tercih etmektedir. Biz de bu noktada siz değerli oyuncu adaylarına Türkiyenin en büyük cast ajansı olarak çalışmalar sağlıyoruz