İçerde Dizisi Ne Zaman Final Yapıyor?

Show Tv ekranlarında yayınlanan ve son yılların en başarılı dizi projesi olan İçerde’nin final tarihi belli oldu. Başrollerini Çağtay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’nin paylaştığı, her bölümde yaptığı sürprizlerle izleyicilerini şaşırtmayı başaran ve reyting rekorları kırmasına rağmen final yapma kararı alan İçerde dizisi, bu kararla izleyicilerini şoka uğratırken aynı zamanda da üzdü.

Başrollerini Leonardo Di Caprio ve Matt Damon’un paylaştığı The Departed(Köstebek) filminden uyarlanan ve her bölümü en az 120 dakikadan oluşan İçerde dizisi final yapacak. İki kardeş olan Sarp Yılmaz ile Umut’un hayat hikâyesini anlatmakta olan bu dizi sadece 1 sezon süreceği açıklandı. İçerde dizisi, Sarp Yılmaz’ın polis akademisinden atılmasıyla başlamıştı. Organize şube müdürü Yusuf Kaya’nın planı doğrultusunda Sarp Yılmaz polislikten atıldı olarak gösterilir ve mafya babası Celal Baba’nın yanına en sadık adamı olarak girer. Sarp buradan, polise sızdırdığı bilgilerle Celal’i suçüstü yapmayı planlamaktadır. Yusuf Müdür ile birlikte hareket eden Sarp, Celal’i yakalatmak için yaptığı hiçbir girişimi başarılı olamamıştır. Çünkü aynı zamanda Sarp’ın öz kardeşi olan Umut’u çok küçük yaşta ailesinden kaçıran ve adını Mert olarak değiştiren Celal Baba, Yusuf Müdür’ün yanına yerleştirmiştir. Bu yüzden polisin yaptığı tüm baskınlar başarısız olmuştur. Sarp Yılmaz’ın bir de kötü adamın kızına aşık olması ile olaylar iyice karışmıştır.

Yayın hayatına yeni başlamasına rağmen reyting listelerinde en üst sıralarda yer alan dizinin yapımcısı, Ay Yapım tarafından yapılan açıklamaya göre dizinin sadece 1 sezonluk anlaşma yaptığı ve reyting başarısını tadında bırakmayı hedeflediği öğrenildi. Öte yandan şirket ve kanal tarafından anlaşma sağlanırsa dizi devam edecek. Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yaptığı bu dizide, Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Mustafa Uğurlu, Bensu Soral, Nihal Koldaş gibi değerli isimler bulunmakta ve dizinin müziklerini Toygar Işıklı yapmaktadır.

Yapım şirketinin hiçbir açıklama yapmamasına rağmen, İçerde dizisinin şu anki duruma göre 19 Haziran 2017 tarihinde 39. Bölümü ile final yapması beklenmekte. Son zamanda yapılan işler arasında gayet büyük bir başarı elde eden İçerde dizisi, tadında bırakarak izleyenlerin gönlünü yine kazanacak gibi görünüyor.