Survivor’da Dün Akşam Neler Yaşandı?

Ülkemizde en çok izlenen yarışma programlarından olan Survivor dün akşam yine birçok izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başarmıştır. Survivor yıllardır seyirci tarafından en çok izlenen ve takdir toplayan programdır. Sunuculuğunu ve yapımcılığını Acun Ilıcalı’nın üstlendiği program haftanın üç günü TV 8 ekranlarında yayınlanmaktadır. TV 8’in en güçlü formatları ararsında yer alan program aynı zamanda rating listelerinde de baş sıralarda seyretmektedir. Programın başarısı formatına ve doğru kadronun seçimine bağlıdır. Acun Ilıcalı bu anlamda oyuncu kadrosunu bizzat kendisi hazırlamaktadır. Daha önce başvurusu alınan adayların yapım tarafından değerlendirilmesi yapılır ve uygun görülen adaylar yarışmaya alınır. Bunun dışında izleyicinin diğer programlardan farklı olarak Survivor’ı tercih etmesinin sebebi samimi ve heyecanlı bir içeriğe sahip olmasıdır. Seyirci yarışmalar sayesinde her an nefes kesen mücadelelere şahit olup oyuncularla birlikte merak ve heyecana sürüklenmektedir.

Dün akşam yayınlanan bölümüyle Survivor yine izleyiciyi çoksuyla sürükleyerek büyük bir başarıya imza atmıştır. Dün gece programda ünlüler ve gönüllüler adası ararsında ödül yarışması yapılmıştır. Yarışma hız ve güç gerektiren öğeleri beraberinde bulundurmaktadır. Dörder kişilik ekiplerle yapılan seçimlerle yarışmalarda kadın yarışmacılarla kadın yarışmacılar erkek yarışmacılarla da erkek yarışmacılar eşleştirilmiştir. Başlama düdüğüyle yarışa başlayan yarışmacıların parkurlarda en üst düzeyde mücadele sergilenmiştir.

Ödül olarak Panama gezisinin verilmesi de mücadelenin artmasında etkili olmuştur. Yarış esnasında çok hırs yapan ve hata yapmak istemeyen gönüller adası oyuncusu Ogeday parmağını sakatlamıştır. Yine gönüllüler adasında yarışmacı olan Elif’te oyun sonrasında fenalaşıp Doktor Metin tarafından müdahale görmüştür. Ünlüler takımında ise zorlu bir süreç geçmiştir. Parkurun son aşamalarında güzel sonuçlar gösteremeyen ünlüler sinirler gerilmiştir. Milli boksör olan Sabriye Şengül’ün takıma puan kaybettirmesi ünlülerde gerilimi artırmıştır. Oyunun sonrasında küçük kulisler yapılamakta ve oyun hakkında ipuçlarının diğer yarışmacı adaylarına verilmesi sağlanmıştır. Ancak bu tüyoları kullanamayan Sabriye yarışmacı arkadaşı Serhat tarafından büyük tepki görmüştür. Oyun sonucunda gönüllüler takımı galip gelmiş ve ödülünü almaya hak kazanmıştır. Büyük hüsrana maruz kalan ünlüler ise adalarına geri dönmüştür.