Operatör reklamlarına oyuncu arıyoruz!

Operatör reklamlarına oyuncu arıyoruz!

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom reklamlarında yer almak ister misiniz? Reklamlarda oynamak için başvuru formunu hemen indirin, siz de kadromuza dahil olma avantajlarına ulaşın! Alanında lider olan firmamız, özellikle Cristiano Ronaldo’nun yer aldığı reklam filmleri için oyuncu kadrosuna yeni isimler transfer etmeyi hedefliyor! Oyunculuk eğitimini önemsemeyen firmamız, doğuştan gelen yeteneklerine güvenen tüm adayların önünü açmak ve onları sektöre kazandırabilmek adına buradadır!

Hemen siz de reklamların yanı sıra, ajans başvurusu yaparak bu yıl üstlendiğimiz 5 farklı sinema filminde rol alma şanslarına sahip olun. Alanında lider bir tavır elde eden ve aynı zamanda çalışmalarını çok daha üst alanlara taşıyan ajansımız, casting kadrosunda yer alacak yeni isimlerin sektör de tanınan bir isim olmasına şans vermektedir. Böylelikle pek çok isim, kendilerini projelerde test edebilecek ve oyunculuk sektörüne giriş yapabilecekler. Reklamlarda oynamak için başvuru formunu indirin, siz de projelerde yer alma olanaklarına sahip olun.

Sinema filmi yıldızı olmanın avantajı burada!

Casting firmamız, 20’den fazla direktör ile çalışmakta ve ajans kadrosunda yer alan tüm isimlere menajerlik yapmaktadır. Bu sayede projelere sunumlarınız tarafımızca gerçekleşiyor, aynı zamanda ise kendinizi gösterme olanaklarına doğrudan erişebiliyorsunuz. Önde gelen bir isim olmanız bakımından çalışan ajansımız, film başvurusu adı altında bizlere ulaşan tüm oyuncu adaylarını deneme çekimlerine sokmakta ve daha sonrasında uygun gördüğü isimlerle sözleşmeli / sözleşmesiz çalışmaktadır.

Lider tavrı ile beraber her yıl pek çok ismi öne çıkartan ve cast ajans başvuru formunu tarafımıza ileten tüm adaylarla ortak bir çalışma yürüten ajansımız bir tık kadar uzağınızda yer alıyor! Tercihinizi hemen bizlere ulaştırmak ve aynı zamanda önde gelen bir oyuncu adayı konumuna ulaşabilmenizi sağlamak bakımından çalıştığımız gibi, bu kapsamda ise öncü bir ajans olarak yeni oyuncu adaylarını projelere kazandırmak adına çalışıyoruz. Böylelikle film başvurusu üzerinden ajansımız kadrosunda yer alabilirsiniz!