Reklam filmleri için oyuncu seçmelerimiz sürüyor!

Reklam filmleri için oyuncu seçmelerimiz sürüyor!

Reklam filmi oyuncu seçmelerini başlatan ajansımız, bu yıl sizlere alternatif pek çok reklam filminde boy gösterme şansları sunmaktadır. Bu tip bir çalışma ile beraber oyunculuğunuzu daha ileri evrelere taşımak ve sektörün önde gelen yıldızı olmak ister misiniz? her geçen gün daha fazla kişi tarafından ortak tercih olarak görülen casting firmamız, 2017 yılı itibariyle yeni yüzlerin tamamına projelerde yer alma olanakları sağlamaktadır.

Ayrıca cast ajans ücretleri talep etmeyen firmamız, sizlere sadece projelerde yer alma fırsatları verdikten sonra, yapım şirketlerinden %20’lik bir komisyon bedeli talep etmektedir. Bu sayede sizleri menajerlerimiz en iyi şekilde temsil edecek, sadece reklam filmi alanında değil; diziler, TV filmleri ve sinema filmlerinde de yer alan bir oyuncu adayı konumuna gelmenizi sağlayacağız. Bu tip bir hizmeti doğrudan ele almak ve reklam filmi oyuncu seçmelerine dahil olmak bakımından hemen bizimle iletişim kurun.

Türkiye’nin en iyi ajansı kapılarını açtı!

Türkiye’nin en iyi ajansı olarak cast ajans ücretleri talep etmediğimiz gibi, sizlere ücretsiz bir şekilde kadromuzda yer alma avantajları veriyoruz. Sizleri TV sektörüne kazandırmak ve aynı zamanda modellik yapmak isteyen adayları da yönlendirmekten geri kalmıyoruz. Bu tip hizmet olanaklarını ele almanız ve aynı zamanda önde gelen projelerde boy gösterme hususunda yardımcı olmaktayız.

Türkiye’nin önde gelen ajansına kayıtlarınızı tamamlayabilmek adına hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Her an sizler için uygun projeleri keşfedebilme konusunda çalışan firmamız, aynı zamanda ise reklam filmi oyuncu seçmelerine sizleri yönlendirme hususunda yardımcı oluyoruz. Bu alanda popülerlik kazanmış olan firmamıza hemen siz de başvurunuzu yapabilir, böylelikle cast ajans ücretleri ödemeden dilediğiniz gibi projelerde kendinizi ispat etme fırsatlarına doğrudan erişebilirsiniz. Oyunculuk yapmak adına pek çok oyuncu adayı bizleri tercih etmekten geri kalmıyor.